הודעות לעיתונות

"חורים ברשת" מצטרף לרשת הפרסום של ארטימדיה

רשת הפרסום הפרוגרמטי בווידאו ארטימדיה (artimedia) ואתר החדשות מבוססות סושיאל "חורים ברשת" סיכמו היום היום (ב') על הצטרפות "חורים ברשת" ואתרים נוספים שיימכרו ויוגשו אוטומטית באמצעות הרשת של ארטימדיה לפרסום פרוגרמטי בווידאו.

ההסכם יאפשר למפרסמי וידאו לרכוש צופי אינטרנט מפולחים בתכנים מבית "חורים ברשת", תכני וידאו שיופקו עצמאית על ידיו ועוד. במסגרת השת"פ עם חורים ברשת, כל מלאי הוידאו של האתר בדסקטופ ובמובייל ינוהל וימכר אוטומטית באמצעות רשת הפרסום של ארטימדיה לפרסום פרוגרמטי.

ההסכם כולל הנגשת דאטה על גולשי חורים ברשת למפרסמים ומשרדי פרסום אשר יוכלו לרכוש צפיות בזמן אמת, בשיטת Bidding או Guaranteed, דרך ממשק אינטרנטי לניהול, מדידה ואופטימיזציה של קמפיינים בווידאו.

הסיכום עם "חורים ברשת" הושג במסגרת שיתוף פעולה נרחב יותר לאחר שבחודשים האחרונים חתם האתר על שיתוף פעולה עם פלטפורמת מדיה ורשת אתרים חדשה בשם "BeMedia", שהשקתה צפויה במהלך חודש אפריל.

אריק בן יאיר, ממייסדי BeMedia: "במסגרת BeMedia נשים דגש רב על תכני פרימיום לקהלי יעד מובחנים יחד עם היכולת הטכנולוגית לייצר קשר ישיר עם הצופה באמצעות דאטה. באמצעות ארטימדיה קהל המפרסמים יוכל ליהנות מחוויות פרסום אופטימלית בתכנים של רשת האתרים שלנו עם כלי טרגוט משופרים ויכולות פילוח מתקדמות".

Comments

comments

הוסיפו תגובה

הקליקו כאן כדי להגיב

אודות הכותב

צוות BeMedia

צוות BeMedia

Comments

comments

הוסיפו תגובה

הקליקו כאן כדי להגיב

-->